Nestandartiniai gaminiai

18 metų gamybos patirtis

Vien su plastiko gamyba dirbame daugiau nei 12 metų.

Pasirūpinsime viskuo

Produkto gamyba ir įgyvendinimas nuo A iki Z.

Geriausia kaina

Įprastai pasiūlome Jums tinkamiausią kainą rinkoje.

Gaminių garantija

Savo produktams suteikiame 10 metų garantiją.

Nemokama sąmata

Nemokamai pasakysime kiek kainuotų jūsų vizija.

Nestandartiniai plastiko gaminiai

 

Polipropilenas turi daugybę skirtingų pranašumų, kurie leidžia jį panaudoti įvairiems produktams ir reikmėms. Specializuojamės įvairios paskirties talpyklų, nestandartinių plastiko gaminių montavime pagal pateiktus brėžinius ir techninius reikalavimus.

 

Gaminame:
 • Dušo kabinų padėklus;
 • Dušines;
 • Mobilius plastikinius tualetus;
 • Dangčius kubilams, baseinams, šuliniams (galime privirinti standumo briaunas, apsaugant dangtį nuo deformacijos žiemos metu ir kitus priedus);
 • Įvairius padėklus naudojamus maisto, žemės ūkio bei žuvininkystės pramonėje;
 • Plastikinius konteinerius, dėžes (druskos, smėlio, sorbentų bei kitų produktų laikymui, sandeliavimui);
 • Įvairius laiptelius į lauko ar vidaus baseiną, kubilą bei rūsį;
 • Užtvaras, tvirtas tvoreles (nuo šiukšlių pavasarinių potvynių metu)
 • Fontanus bei jų talpas;
 • Medicininės paskirties talpas;
 • Kitus gaminius pagal jūsų individualius norus.

 

Kokie privalumai renkantis gaminius iš polipropileno?
 • Mažos išlaidos;
 • Gaminiai yra itin stiprūs bei stabilūs;
 • Polipropilenas lengvai formuojamas, galima pagaminti praktiškai bet kokį produktą pagal Jūsų pageidavimą;
 • Mažas trinties koficientas bei puikus vamzdžių, kabelių ir kt. izoliatorius;
 • Chemiškai atsparus daugeliui tirpiklių, drėgmei bei karščiui;
 • Higieniškas, gali turėti sąlyti su maisto produktais bei švariu vandeniu;
 • Iš visų rūšių plastiko polipropileno poveikis aplinkai yra mažiausias, mes galime perdirbti šio gaminius į daugelį kitų, perdirbant susidaro mažiau kietų atliekų ir mažiau CO2 nei iš PET, PS ar PVC.

Mūsų inžinierių komanda kuria produktus ir sprendimus mažmeninės prekybos, pramonės, medicinos, pramogų, valstybės sektoriams. Mūsų vidaus gamybos komanda užtikrina visišką kiekvieno Jūsų užsakyto polipropileno gaminio kokybės kontrolę. Naudojame modernius metodus bei įrangą, įskaitant lazerinius pjoviklius, frezavimo stakles, kompiuterizuotass pjaustymo stakles, lenkimo stakles. Su šia įranga ir mūsų patyrusi komanda iš šios medžiagos galime pagaminti iš esmės bet ką.

Individualių gaminių ir plastikinių sprendimų projektavimas bei gamyba yra mūsų kompetencijos sritis. Daugelis mūsų gaminių taip pat derinami su kitais komponentais, tokiais kaip lakštinis metalas, viela ir mediena. Šie pagal užsakymą sukurti produktai yra mūsų specialybė, kur mes turime galimybę padėti jums kiekviename žingsnyje; nuo projektavimo iki gamybos ir pristatymo – viskuo pasirūpinsime už Jus!

 

Turite klausimų? Nemokamos konsultacijos: +37061100533.
GAMYBOS PROCESAS

Pasirūpinsime viskuo

Nestandartinių projektų gamyba nuo A iki Z.

01.
Jūsų vizija

Papasakojate kokios paskirties ir išmatavimų plastikinio gaminio norėtumėte.

02.
Brėžinys

Paruošiame gaminio brėžinį AutoCAD programa, kuris tenkintų jūsų lūkesčius.

03.
Gamyba

Tiksliai pagal brėžinį paruošiame jūsų gaminį. Jei jis itin didelis, jį gaminame vietoje.

04.
Pristatymas

Atgabensime produktą visoje Lietuvoje. Esant poreikiui, gaminį galite pasiimti patys.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai universali, lanksti bei tvirta medžiaga iš kurios galime pgaminti praktiškai bet ką, pradedant žemės ūkiui reikalingais techniniais komponentais baigiant buitiniais gaminiais, poilsiui skirtomis konstrukcijomis ir medicininės paskiries talpomis. Jeigu turite standartinį/nestandartinį užsakymą, mūsų inžinieriai pasiūlys Jums praktiškiausią sprendimą!

 1. Pirmojo kontakto metu vienas iš mūsų projektų vadovų išklauso bei įvertina Jūsų būsimo objekto viziją bei pateikia įžvalgas.
 2. Remiantis tuo, kas buvo išsiaiškinta pirmojo susitikimo metu, mūsų dizaineriai bei inžinieriai nubraižo projekciją ir susisiekia su Jumis produkto įvertinimui.
 3. Gavę patvirtinimą, mūsų dirbtuvėse sumontuojamas naujas gaminys ar jo kopijos. Priklausomai nuo užimtumo bei užsakymo apimties, produkto gaminimas užtrunka nuo kelių dienų iki mėnesio.
 4. Kuomet gaminys yra paruoštas ir jo nereikia montuoti Jūsų vietoje, galime surengti pristatymą Vilniuje bei už jo ribų. Didelius užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

Polipropilenas naudojamas tiek buityje, tiek pramonėje. Dėl unikalių savybių ir gebėjimo prisitaikyti prie įvairių gamybos būdų jis išsiskiria kaip neįkainojama medžiaga įvairiausiems tikslams. Kita išskirtinė savybė yra polipropileno gebėjimas veikti ir kaip plastikinė medžiaga, ir kaip pluoštas (panašiai kaip reklaminiai nešamieji krepšiai, kurie atiduodami renginiuose, parodose ir kt.). Polipropileno unikalus sugebėjimas jį pagaminti skirtingais būdais ir pritaikyti skirtingoms reikmėms reiškia, jog netrukus jis pradės mesti iššūkį daugeliui senų alternatyvių medžiagų, ypač pakavimo, pluošto ir liejimo formavimo pramonėje. Polipropileno gamybos augimas didėja bėgant metams ir išlieka pagrindiniu plastiko pramonės žaidėju visame pasaulyje.

Taip, savo gaminiams duodame 10 metų garantiją.

ATSILIEPIMAI

100% Klientų Pasitenkinimas

Turite klausimų? Nemokama konsultacija 24/7.

Call Now Button