Plastikiniai baseinai

18 metų gamybos patirtis

Vien su plastiko gamyba dirbame daugiau nei 12 metų.

Pasirūpinsime viskuo

Produkto gamyba ir įgyvendinimas nuo A iki Z.

Geriausia kaina

Įprastai pasiūlome Jums tinkamiausią kainą rinkoje.

Gaminių garantija

Savo produktams suteikiame 10 metų garantiją.

Nemokama sąmata

Nemokamai pasakysime kiek kainuotų jūsų vizija.

Plastikiniai baseinai

 

Mūsų plastikiniai baseinai gaminami iš atsparaus ultravioletiniams saulės spinduliams polipropileno (PPC), kuris pasižymi itin geru kainos, kokybės santykiu, bei yra greitai montuojamas (~2 savaitės). Šie baseinai yra ilgaamžiai, patvarūs, plačių formų bei gali būti monuojami praktiškai pagal bet kokį Jūsų pageidavimą, kuris gali būti nesunkiai suderinamas su šiuolaikinės baseino įrangos pritaikymu. Polipropilenui visiškai nebaisūs sezoniniai temperatūrų pokyčiai, o pažangi lakštų suvirinimo technologija užtikrina ilgalaikę baseino eksplotaciją tiek pastato viduje, tiek atviroje sklypo vietoje.

Šie baseinai įrengiami greičiau nei betoniniai ir reikalauja mažesnių įrengimo kaštų, todėl yra bent 2-3 kartus pigesni, be to, esant nepalankioms transportavimo salygoms, nesunkiai pagaminami objekto statybos vietoje.

Priežiūra

Plastikinis baseinas puikiai geba išlaikyti vandenį bet kokioje temperatūroje, tad žiemą tokiame baseine nėra būtina pilnai išleisti vandenį, pakanka tik sumažinti jo lygį, kad vanduo nesiektų skimerio. Jie yra lengvai valomi bei prižiūrimi, esant reikalui – remontuojami, demontuojami bei perdirbami.

Priedai

Šiuolaikiniai baseinų įrangos priedai, tokie kaip vandens priešsrovė, vandens kaskada, oro geizeris ar švirkštas, skirtingos vandens ir oro masažo sistemos yra lengvai pritaikomi kartu su bet kokiu baseino vandens ar aplinkos apšvietimu pagal Jūsų pageidavimus. Įlipimui į mūsų pagamintą baseiną galėsite rinktis įvairių formų ir dydžių laiptelius, ar specialiai plastikiniams baseinams pritaikytas kopetėles. Plastikiniu baseinu galima naudotis ne tik vasarą, tačiau ir ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, viskas ko reikia – papildomai įsirengti vandens šildytuvą ir stacionarų baseino gaubtą.

Plastikinių baseinų privalumai

  • Formos kintamumas (galimybė suprojektuoti individualią formą);
  • Itin tvirta konstrukcija (kietesnis, standesnis, mažiau pasižeidžiančiu paviršiumi lyginant jį su PE plastiku ar stiklo pluoštu);
  • Atsparumas aplinkos temperatūros skirtumams bei įvairioms cheminėms medžiagoms;
  • Komfortiškas jausmas naudojantis baseinu (plastikas yra malonus ir „šiltas“ jį liečiant po vandeniu);
  • Geriausias kainos ir kokybės santykis baseinų gamyboje.

Baseinų įrengimas

Siūlome kompleksinį standartinių ir nestandartinių baseinų įrengimą iš vieno tiekėjo, pradedant grunto kasimo bei betonavimo darbais, korpusu, įvairiapusiška baseino įranga ir baigiant baseiną supančios aplinkos sutvarkymu bei apdaila.

Jeigu turite viziją kokį plastikinį baseiną norėtumėte įsigyti ir pritaikyti savo aplinkoje, mes mielai Jums padėsime – suprojektuosime, pagaminsime ir pristatysime. Savo gaminiams suteikiame 10 metų garantiją.

 

Turite klausimų? Nemokamos konsultacijos +37061100533.

 

Ką turiu atlikti prieš įsigyjant bei montuojant baseiną?

Montuojant plastikinį baseiną, jį būtina įgilinti, t.y. įleisti į iškastą duobę, kurios pagrindas – armuota betoninė plokštė. Po šia betonine plokšte turi būti sutankintas drenažinis skaldos sluoksnis tam, kad baseino pagrindo armuota plokštė būtų stabilesnė, o baseinas būtų geriau apsaugotas nuo galimų gruntinio vandens padarinių. Esant aukštiems gruntiniams vandenims būtina įrengti drenažą. Įgilinus baseiną ir sumontavus reikiamą įrangą, polipropileniniai baseinai užkasami žvyro ir cemento mišiniu (sausas betonas). Štai taip įrengtu plastikiniu baseinu galima džiaugtis ilgus metus.

Jei nenorite baseino visiškai įkasti į žemę, gali būti pagaminama medinė pakyla, pavaizduota nuotraukose žemiau.

GAMYBOS PROCESAS

Pasirūpinsime viskuo

Baseino gamyba nuo A iki Z.

01.
Jūsų vizija

Papasakojate kokios paskirties ir išmatavimų plastikinio baseino norėtumėte.

02.
Brėžinys

Paruošiame baseino brėžinį AutoCAD programa, kuris tenkintų jūsų lūkesčius.

03.
Gamyba

Tiksliai pagal brėžinį paruošiame jūsų baseiną. Jei jis itin didelis, jį gaminame vietoje.

04.
Pristatymas

Atgabensime produktą visoje Lietuvoje. Esant poreikiui, baseiną galite pasiimti patys.

Dažniausiai užduodami klausimai

Daugiausiai pagaminame 5x3m bei 6x3m išmatavimų, bei 1,5m gylio baseinų, tačiau galite laisvai pasirinkti savo išmatavimus bei baseino formą, o jeigu norite pamatyti standartinių baseinų dydžių kainininką, susisiekite ir mes netrukus jį atsiųsime elektroniniu paštu.

Standartiniuose skimeriniuose baseinuose, vanduo į filtravimo sistemą patenka per nedidelę angą, esančią baseino sienelėje ties vandens lygiu, apie 10 cm žemiau baseino krašto, borto. Jam nereikia papildomo tarpinio vandens rezervuaro, bei papildomos technologinės įrangos. Dėl savo paprastumo ir žemesnės kainos, toks baseinas yra populiaresnis.
Persipilančiame baseine vanduo per groteles kanalu, esančiu aplink visą plastikinio baseino perimetrą, teka į tarpinį vandens rezervuarą, iš kurio cirkuliaciniu siurbliu keliauja į filtrą ir grąžinamas atgal į baseiną. Tokio persipilančio baseino įrengimui naudojama sudėtingesnė montavimo technologija, reikalingas papildomas tarpinis vandens rezervuaras, savitakinis vamzdynas, automatinė vandens papildymo funkcija.

Dažniausiai projektavimo ir pagaminimo darbai kartu su baseino priedais (laipteliai, kopetėlės ir kt) užtrunka apie 2 savaites.

Taip, savo gaminiams duodame 10 metų garantiją.

ATSILIEPIMAI

100% Klientų Pasitenkinimas

Turite klausimų? Nemokama konsultacija 24/7.

Call Now Button