Plastikiniai rūsiai

18 metų gamybos patirtis

Vien su plastiko gamyba dirbame daugiau nei 12 metų.

Pasirūpinsime viskuo

Produkto gamyba ir įgyvendinimas nuo A iki Z.

Geriausia kaina

Įprastai pasiūlome Jums tinkamiausią kainą rinkoje.

Gaminių garantija

Savo produktams suteikiame 10 metų garantiją.

Nemokama sąmata

Nemokamai pasakysime kiek kainuotų jūsų vizija.

Plastikiniai rūsiai

 

Požeminiai plastikiniai rūsiai – tai pigi, novatoriška alternatyva šiuolaikiniams namams neturintiems rūsio. Itin patvarus, iš polipropileno pagamintas bei sutvirtintas gaminys užtikrina sandarumą nuo gruntinio vandens pratekėjimo, drėgmės ir pelėsio. Taip pat tokio tipo rūsys puikiai išlaiko žemės vėsumą, tad yra pritaikytas sandeliuoti daržoves, vaisius, vyną bei sūrį. Šis rūsys yra higieniškas, neišskiria toksiškų medžiagų ir bet kuriuo sezonu pasižymi itin geromis hidroizoliacinėmis savybėmis, o tinkamas jo eksplotavimas užtikrins daugiau nei 50 metų tarnystę.

Rūsio sienos nesugeria kvapų ir drėgmės, taip apsaugant jį nuo įvairių mikroorganizmų, pelėsio, graužikų ir kitų kenkėjų. Tokie rūsiai neužima daug vietos, maisto produktai juose visuomet ilgiau išlieka švieži bei higieniški, o kilus valymo būtinybei – labai lengvai dezinfekuojami. Polipropileno rūsys rūsys užtikrina nepriklausomumą nuo elektros energijos gamintojų ir yra saugesnis vėsinimo šaltinis, palyginti su elektros prietaisais.

 

Plastikinių rusių privalumai

Visų pirma, jie nereikalauja daug priežiūros ir tarnauja labai ilgą laiką. Plastikinai rūsiai taip pat pasižymi geromis vandens izoliacinėmis savybėmis, todėl į juos patenka kur kas mažiau drėgmės, palyginti su klasikiniais rūsiais, dėl to pelėsio atsiradimo tikimybė yra labai maža. Taip pat, reikia paminėti palyginti nesudėtingą plastikinio rūsio įrengimą, po kurio šis akimirksniu yra paruoštas laikyti Jūsų maisto produktus. Kitas neginčijamas pranašumas yra reikšmingas vietos ir energijos taupymas, kurio jums neprireiks, norint išlaikyti maistą šaltą. Taip pat – kur kas pigesnė įprasto rūsio alternatyva.

 

Rūsio montavimas

Polipropileninis rūsys gali būti montuojamas sklypo teritorijoje arba po namu, su įėjimu iš vidaus. Planuojant rūsio statybą, labai svarbu atsižvelgti į gruntinių vandenų lygį. Jeigu jis aukštas, pastatyti sausą, tradicinį rūsį bus labai problematiška.

Jeigu gruntinių vandenų lygis yra ženkliai aukštesnis už numatomą rūsio grindų lygį, būtų tikslinga atsisakyti sumanymo montuoti tradicinį rūsį ir rinktis higienišką plastikinį rūsį pagamintą iš drėgmei nelaidžios aukšto tankio popipropileno medžiagos, Мes galime pasiūlyti plastikinio rūsio įrengimą bet kokioje Jūsų pasirinktoje aukštoje arba žemoje vietoje Jums priklausančioje sklypo teritorijoje.

 

Beveik neabejojame, jog galime pasiūlyti vienas pigiausių rūsio įrengimo kainų bei komplektacijos galimybes pagal Jūsų pageidavimus, dirbame operatyviai bei atsakingai, dėl iškilusių klausimų teiraukitės +37061100533
GAMYBOS PROCESAS

Pasirūpinsime viskuo

Baseino gamyba nuo A iki Z.

01.
Jūsų vizija

Papasakojate kokios paskirties ir išmatavimų plastikinio rūsio norėtumėte.

02.
Brėžinys

Paruošiame norimo rūsio brėžinį AutoCAD programa, kuris tenkintų jūsų lūkesčius.

03.
Gamyba

Tiksliai pagal brėžinį pagaminame rūsį. Jei jis itin didelis, gaminame vietoje.

04.
Pristatymas

Atgabensime rūsį visoje Lietuvoje. Esant poreikiui, gaminį galite pasiimti patys.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, jis gali būti įrengiamas praktiškai bet kur, bet kokioje žemėje, atviroje teritorijoje ar po pastatu. Rūsiui iš polipropileno nereikia įrengti drenažo, jo betonuoti ir hidroizoliuoti, nereikia apdailos grindims bei sienoms. Tokie rūsiai nepakeičiami tada, kai pastatas buvo suprojektuotas be rūsio.

Itin greitai, plastikinį rūsį galima įrengti per 2-3d.

Taip, savo gaminiams duodame 10 metų garantiją.

ATSILIEPIMAI

100% Klientų Pasitenkinimas

Turite klausimų? Nemokama konsultacija 24/7.

Call Now Button